Jalupro - Dr.Erkan Ergen

BİZİ TAKİP EDİN
  0532 419 60 26
facebook
intagram
twitter

Ozon ve Estetik Mezoterapi Kliniği

Translate Page
language
Whatsapp Erkan Ergen
kvkk
İçeriğe git
Ana Sayfa
instagram drerkanergen

Jalupro

Gençlik Aşıları
Önemli Not: Bu sayfa kliniğimizde kullandığımız ürünler hakkında hasta/danışanlarımızı bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır.
Jalupro® İsviçre merkezli bir biyoteknoloji şirketinin 2006 yılından beri ürettiği ve tüm dünyada uygulanan Sağlık Bakanlığı onaylı bir cilt gençleştirme ürünüdür. Jalupro® Gençlik Serumu cildin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi, canlılığı ve direnci geri kazandırmak için hekimler tarafından uygulanan CE sertifikalı Class III cilt yenileme ürünüdür. Pek çok faktörden dolayı cildin yapısında azalan hyaluronik asit ve kollajen miktarı zamanla nemsiz ve canlılığını yitirmiş bir cilt görünümüne neden olur. Önlem alınmaz ise kırışıklık ve sarkmalar gözle görülür hale gelir. Jalupro® patentli hyaluronik asit ve amino asit kombinasyonu ile hem kadın hem de erkeklerin cildinde kaybettigi nemi ve canlılığı ilk uygulamadan itibaren hızla geri kazandırır.  Jalupro® Gençlik Serumu'nun içeriğinde vücudumuzda doğal olarak bulunan ve yaşlanmayla birlikte azalan hyalüronik asit bulunmaktadır. Hyalüronik asit molekülü cilde nem ve canlılık veren doğal bir yapıtaşıdır. Jalupro® Gençlik Serumu'nun içeriğinde hyalüronik asit haricinde ek olarak kollajen üretimini destekleyen markanın patentli amino asit kombinasyonu da bulunmaktadır. Böylece yeni kollajen üretimi tetiklenerek kırışıklık ve sarkmalar hızla toparlanır. Jalupro® Gençlik Serumun içeriğinde cilde zararlı olabilecek hiçbir madde bulunmamaktadır.
Jalupro Gençlik Aşısı
JALUPRO® Gençlik Serumunun Faydaları Nelerdir?
 • İlk uygulamadan itibaren gözle görünür sonuçlar verir,
 • Her yaşta etkili cilt gençleştirme sağlar,
 • Klinik çalışmalarla kanıtlanmış yüksek güvenilirliği olan bir üründür,
 • İlk haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görünür düzelme sağlar,
 • İlk günden itibaren cilde hızla nemlenme ve canlılık kazandırır,
 • Tüm cilt tiplerinde mükemmel sonuçlar verir,
 • Bir yıla varan uzun süreli etkinlik gösterir,
 • Hem kadın hem de erkek cildinde gençleştirme sağlar.
Jalupro Gençlik Aşısı
Jalupro Gençlik Aşısı
JALUPRO® Gençlik Serumu Hangi Alanlarda Tercih Edilir?
Yüz, göz çevresi boyun, el ve dekolte bölgesi gibi alanlarda aşağıdaki amaçlarla kullanılabilir,
 • Yüz, boyun, dekolte bölgesi kırışıklık tedavisinde,
 • Göz çevresine esnekliği tekrar kazandırmak amacıyla,
 • Cilt elastikiyetinin yeniden kazandırılması amacıyla,
 • Tüm yüzde kırışıklık ve sarkmaların toparlanması amacıyla cildin matlaştığı, neminin ve sağlıklı görünümünün azaldığı durumlarda cildin beslenmesi amacıyla,
 • El üstü ve diz bölgesi gibi sarkmaların yoğun olduğu bölgelere esneklik kazandırmak amacıyla,
 • Akne veya diğer izlerin tedavisi amacıyla.
           
Jalupro HMW Gençlik Aşısı
Nerelere Uygulanabilir?
Yüz, boyun, gerdan, el

İçeriğinde Ne Var?
Vücudumuzda doğal olarak bulunan, ancak yaşlanma sürecinde sürekli olarak azalan Hyaluronik asit ve yine yaşlanma ile azalan Kollajen'in üretiminde rol oynayacak amino asitler vardır. Bu sayede hem nemlenme, hem hücrelerin yenilenme sürecinde rol oynayacak ortamın (Matrix) reorganizasyonu hem de azalmış olan kollajenin yeniden yerine konması ile ciltte sıkılaşma, kırşıklıklarda azalma ve canlanma etkileri ortaya çıkacaktır.

Etkisini Ne Zaman Gösterir?
İlk uygulama haftasından itibaren kırışıklık ve sarkmalarda düzelmeler ortaya çıkar. Jalupro cildin durumuna ve ihtiyacına göre farklı etkinlik süreleri sunabilir. Etkinlik, artan fibrobalst etkinliği ile birlikte giderek daha da artacaktır. Bu etki yaklaşık olarak 6 ay - 1 yıl kadar sürecektir.
Nasıl Uygulanır?
Jalupro® Gençlik Serumu mezoterapi ile cildin üst tabakasına ince iğnelerle uygulanır. Hekim tercihine bağlı olarak ilk adımda cilde uygulama konforu amacıyla anestezik krem sürülür ve ağrı hissi azaltılır. Cilt hazır olduğunda ufak aralıklarla cildin ihtiyacı olan alanlarına uygulama yapılır. Jalupro uygulamaları günlük yaşam kalitesini ve kişilerin sosyal hayatını etkilemez.

Tedavi Protokolü
2-3 Hafta aralarla 2 seans uygulama genelikle yeterli olur. İhtiyaca göre seans sayısı artırılabilir. 2 seanslık kürlerin 6 ay - 1 yıl aralıklarla yenilenmesi önerilmektedir.
BİLGİ ALMAK İÇİN
Bizi her zaman telefonla arayabilir, e-posta gönderebilir ve muayenehanemizi çalışma saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz
ADRES
Hoşnudiye Mah. 736 Sok. 2B/1 Ay Lounge
Tepebaşı/Eskişehir
0 532 419 60 26
posta@erkanergen.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta İçi Hergün, 17:30 - 20:30
Cumartesi, 13:00 - 19:00
Copyright 2018 Dr.Erkan Ergen
YASAL UYARI: Bu websitesi bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup, temel ve standart bilgileri içermektedir. Verilen bilgiler teşhis, tedavi veya reçete anlamına gelmemektedir. Sorularınız, şikayetleriniz, hastalığınız veya tedaviniz ile ilgili olarak kliniğimize veya hekiminize bizzat danışınız. Dr.Erkan Ergen
İçeriğe dön