Paris Işıltısı - Dr.Erkan Ergen

BİZİ TAKİP EDİN
  0532 419 60 26
facebook
intagram
twitter

Ozon ve Estetik Mezoterapi Kliniği

Translate Page
language
Whatsapp Erkan Ergen
kvkk
İçeriğe git
Ana Sayfa
instagram drerkanergen

Paris Işıltısı

Gençlik Aşıları
Önemli Not: Bu sayfa kliniğimizde kullandığımız ürünler hakkında hasta/danışanlarımızı bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır.
Mükemmel cilt her şeyden önce sağlıklı bir cilttir. İnce çizgi ve kırışıklıklara rağmen, cilt kalitesinin sırrını tutan güzel, parlak ve sağlıklı olmasıdır. Her kadının kendi güzelliği konusunda fikri vardır… ama çoğu için nihai güzellik, beden ve ruh uyum içinde olduğunda kendini gösterir ki bu durum kalıcı olduğunda, doğal güzellik ve ışıltı içten bir şekilde parlar.
 
Nihai güzellik yalnızca düzenli bir güzellik rutini ile ilişkili değil aynı zamanda yaşam tarzı, beslenme ve fiziksel egzersiz ile de kendini gösterir. Güzel bir cilde sahip olmanın bazı anahtarları:
 
  • Nemlendirmek (Su bazlı ürünler tercih edilmelidir)
  • Güneş koruyucu kullanmak (Su bazlı ürünler tercih edilmelidir)
  • Günlük saldırılara karşı koruma (kirlilik, serbest radikaller vb.)
  • Dengeli beslenme ile cilt fonksiyonları için gerekli besinleri sağlamak
  • Yeterli miktarda su içmek
  • Sigaradan uzak durmak
  • Düzenli fiziksel aktivite
  • İyi bir gece uykusu!
             
Paris Işıltısı NCTF 135HA
Paris Işıltısı:
 
“Paris ışıltısı”, güçlü içeriğiyle NCTF 135 HA isimli mezoterapi kombinasyonunun, yaşlanma karşıtı bir tedavi protokolü kapsamında uygulanması işlemidir. Yüz, boyun, gerdan ve el cildinin yenilenmesi, canlandırılması ve ışıltı kazanmasını sağlayan, ameliyatsız, enjeksiyon tekniği ile uygulanan bir yöntemdir. Paris ışıltısının içeriği, bir yandan fibroblast denen onarıcı hücrelerimizi aktive ederken bir yandan da bu onarımı en iyi hale getirecek gerekli bileşenlere sahiptir.
 
Cildinde kırışıklıklar oluşan, elastikiyet kaybı başlayan, kuruluk, cansızlık ve donukluk yaşayan kişiler için uygundur. Paris ışıltısı, özellikle yaşlanma, yer çekimi, ultraviyole hasarlarını önlemek için uygulanan etkili bir tedavi şeklidir.
 
Paris ışıltısı tedavisi göz çevresi, yüz, boyun, el ve kol gibi yaşlanma belirtisi olan her bölge için uygulanabilir. Kolajen ve elastin üretimini arttırarak cilde ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini sağlar. Bu sayede cildin daha canlı, genç ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur.
 
Ayrıca her estetik prosedürle birlikte, tüm ciltlerin tedavisinde, tüm fototiplerde, her yaşta kişiler için her mevsimde uygulanabilir.
 

Paris ışıltısının içeriği:
 
Cildi nemlendirmesi için hyaluronik asit, kolajen sentezini uyarıp serbest radikalleri nötralize etmesi için 12 adet vitamin, protein/elastin/kolajen üretimine yardımcı olması 24 adet amino asit, metabolik reaksiyonları uyarması için 6 adet koenzim ile 5 adet nükleik asit, hücre metabolizmasından dengeyi sağlaması 6 adet mineral ve serbest radikallere karşı savaşması için diğer bileşenlere (Glutation, Polisorbat 80, Glukuronik asit, Glukuronik asit lakton, Glukozamin, Dekstroz anhidroz) sahiptir.
 

Nasıl etki eder?
 
Paris ışıltısı 3-5 seanstan sonra kanıtlanmış sonuçlar sağlar. Vakaların %88’inin cildinde %144 oranında ışıltı/parlaklık artışı gözlemlenmiştir. %83’ünde ise %132 oranında hidrasyon (Nemlenme), %52 oranında homojenite (Eşitlenme), %33 oranında kırışık azalması, %59 oranında ise gözeneklerde küçülme görülmüştür.
 
15 gün arayla, 0.gün, 15.gün ve 30.günler olmak üzere uygulanan 3 seans ve ardından da 30’ar gün aralarla 2 seanslık uygulama ile cildin canlılığının ve ışıltısının arttığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür.
 

Nasıl uygulanır?
 
Hazırlanan içerik, tedavi bölgelerine uygulanır. Uygulamanın sonuçları enjeksiyondan hemen sonra başlayarak birkaç gün içinde tam olarak ortaya çıkar. Tedavi protokolü boyunca, 1. aşama başlatma, 2. aşama onarım, 3. aşama ise stabilize etmeyi hedefler. Sonuçları korumak için yılda 1 kez aynı prosedürün uygulanması önerilmektedir. Toplam seans sayısı en az 3, tercihen 5 olmalıdır.
 

Güneşli günler  uygulamaya engel mi?
 
Uygulama enjeksiyon tekniği ile yapıldığı ve yüzeyel uygulandığı için kanama gibi komplikasyonlar genellikle oluşmaz. Her mevsim rahatlıkla uygulanabilir ve çok özel bir korumayı gerektirmez.
BİLGİ ALMAK İÇİN
Bizi her zaman telefonla arayabilir, e-posta gönderebilir ve muayenehanemizi çalışma saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz
ADRES
Hoşnudiye Mah. 736 Sok. 2B/1 Ay Lounge
Tepebaşı/Eskişehir
0 532 419 60 26
posta@erkanergen.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta İçi Hergün, 17:30 - 20:30
Cumartesi, 13:00 - 19:00
Copyright 2018 Dr.Erkan Ergen
YASAL UYARI: Bu websitesi bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup, temel ve standart bilgileri içermektedir. Verilen bilgiler teşhis, tedavi veya reçete anlamına gelmemektedir. Sorularınız, şikayetleriniz, hastalığınız veya tedaviniz ile ilgili olarak kliniğimize veya hekiminize bizzat danışınız. Dr.Erkan Ergen
İçeriğe dön