Medikal Cilt Bakımı - Innofacial - Dr.Erkan Ergen

BİZİ TAKİP EDİN
  0532 700 14 57
facebook
intagram
twitter
MENÜ
FOLLOW
İçeriğe git

Medikal Cilt Bakımı - Innofacial

INNOFACIAL
En yeni ve gelişmiş "Lazersiz Cilt Yenileme" sistemidir.

İnnofacial, aynı zamanda temizleme, peeling, extraction, hidrasyon ve antioksidan korumayı kombine eden tek hydradermabrazyon işlemidir. İyileşme süresine ihtiyaç duymadan, daha temiz, daha güzel  bir cilde sahip olunur. Tedavi cildi yatıştırır, nemlendirir, invazif değildir ve tahriş etmez.

Innofacial tedavisi cilt bakımında girişimsel olmayan yeni bir tedavi sistemi olarak kliniğimizde uygulanmaktadır. Innofacial suyun ve bazı özel solüsyonların gücünü kullanarak deride derinlemesine temizlenme, ölü hücrelerden peeling ile kurtulma, aynı zamanda siyah noktaların ektraksiyonu ve derinin nemlendirilmesini sağlayan vortex yöntemi ile hidrodermabrazyon yöntemidir.
Tedavi ile herhangi bir iyileşme sürecine gereksinim kalmadan derinin derin temizliği, nemliliği, anti-oksidan nemlendiriciler ile nemliliğini sağlar. Girişimsel değildir, cildi tahriş etmez.
Innofacial yöntemi komedojenik ve hafif orta düzey akne, kuru, nemsiz cilt, yüzeysel lekelenme sorunu olanlar, genel cilt bakımı ihtiyacı olanlar için kısa sürede ektili, güvenilir, mükemmel çözümler sunar.
Tedavi aşamalarında temizlenen yüze en çok 10'ar dakikalık üç aşamalı temizleme, arındırma, komedon temizliği, nemlendirme aşamalarından oluşur. Toplam bakım süresi 20-30 dakika kadardır.
Medikal cilt bakımı sonrası herhangi bir kızarıklık oluşmaz. Bu sayede günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.
innofacial cilt bakımı İnnofacial
İnnofacial cilt bakımı
İnnofacial Video
BİLGİ ALMAK İÇİN
Bizi her zaman telefonla arayabilir, e-posta gönderebilir ve muayenehanemizi çalışma saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz
ADRES
Hoşnudiye Mah. 736 Sok. 2B/8 Ay Lounge
Tepebaşı/Eskişehir
0 532 700 14 57
posta@erkanergen.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta İçi Hergün, 17:30 - 20:30
Cumartesi, 13:00 - 19:00
Copyright 2018 Dr.Erkan Ergen
YASAL UYARI: Bu sayfanın içerikleri ziyaretçilerini bilgilendirme amaçlı kurulmuş olup, sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi ve reçete bilgisi taşımaz. Sayfa sağlıkla ilgili yer verdiği tüm konularda öncelikle en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenebileceğini savunur. Sayfada konu olarak geçen tüm yöntemler kamuoyuna bilgi vermek amaçlı paylaşılmış olup, bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu sayfa sorumlu tutulamaz. Paylaşılan bilgilerin ilgilisi tarafından kullanılması Dr.Erkan Ergen ile hasta-doktor ilişkisini doğurmaz. Tüm sayfa ziyaretçileri yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.
İçeriğe dön | Ana menüye dön