Medikal Cilt Bakımı - Innofacial - Dr.Erkan Ergen

BİZİ TAKİP EDİN
  0532 419 60 26
intagram

Ozon Terapi ve Mezoterapi

Translate Page
language
Whatsapp Erkan Ergen
kvkk
İçeriğe git
Ana Sayfa
instagram drerkanergen

Medikal Cilt Bakımı - Innofacial

Ayda 1 kez Medikal Cilt Bakımı ile Sağlıklı Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz
İnnofacial, en yeni ve gelişmiş "Lazersiz Cilt Yenileme" sistemidir. Aynı zamanda temizleme, peeling, extraction, hidrasyon ve antioksidan korumayı kombine eden tek hydradermabrazyon işlemidir. İyileşme süresine ihtiyaç duymadan, daha temiz, daha güzel  bir cilde sahip olunur. Tedavi cildi yatıştırır, nemlendirir, invazif değildir ve tahriş etmez.
Innofacial tedavisi cilt bakımında girişimsel olmayan yeni bir tedavi sistemi olarak kliniğimizde uygulanmaktadır. Innofacial suyun ve bazı özel solüsyonların gücünü kullanarak deride derinlemesine temizlenme, ölü hücrelerden peeling ile kurtulma, aynı zamanda siyah noktaların ektraksiyonu ve derinin nemlendirilmesini sağlayan vortex yöntemi ile hidrodermabrazyon yöntemidir. Tedavi ile herhangi bir iyileşme sürecine gereksinim kalmadan derinin derin temizliği, nemliliği, anti-oksidan nemlendiriciler ile nemliliğini sağlar. Girişimsel değildir, cildi tahriş etmez.
 
Innofacial yöntemi komedojenik ve hafif orta düzey akne, kuru, nemsiz cilt, yüzeysel lekelenme sorunu olanlar, genel cilt bakımı ihtiyacı olanlar için kısa sürede ektili, güvenilir, mükemmel çözümler sunar. Tedavi aşamalarında temizlenen yüze üç aşamalı temizleme, arındırma, komedon temizliği, nemlendirme aşamalarından oluşur.
Toplam işlem süresi 20-30 dakika kadardır. Medikal cilt bakımı sonrası herhangi bir kızarıklık oluşmaz. Bu sayede günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.
innofacial cilt bakımı İnnofacial
İnnofacial cilt bakımı
İnnofacial Video
BİLGİ ALMAK İÇİN
Bizi her zaman telefonla arayabilir, e-posta gönderebilir ve muayenehanemizi çalışma saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz
ADRES
Hoşnudiye Mah. 736 Sok. 2B/1 Ay Lounge - Tepebaşı/Eskişehir
0 532 419 60 26
posta@erkanergen.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta İçi Hergün, 17:30 - 20:30
Cumartesi, 13:00 - 19:00
Copyright 2018 Dr.Erkan Ergen
YASAL UYARI: Bu websitesi bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup, temel ve standart bilgileri içermektedir. Verilen bilgiler teşhis, tedavi veya reçete anlamına gelmemektedir. Sorularınız, şikayetleriniz, hastalığınız veya tedaviniz ile ilgili olarak kliniğimize veya hekiminize bizzat danışınız. Dr.Erkan Ergen
İçeriğe dön