Spotless - RF - Milia, Noktasal Lezyon Tedavisi - Dr.Erkan Ergen

BİZİ TAKİP EDİN
  0532 419 60 26
intagram

Ozon Terapi ve Mezoterapi

Translate Page
language
Whatsapp Erkan Ergen
kvkk
İçeriğe git
Ana Sayfa
instagram drerkanergen

Spotless - RF - Milia, Noktasal Lezyon Tedavisi

Spotless milia, leke ve ben tedavisi
Spotless, CE sertifikalı ben (nevus), milia, çil, leke, siğil, ince kırışıklıklar veya noktasal skarlar gibi cilt lezyonlarını tek seansta kaldırmak üzere tasarlanmış etkili bir radyofrekans cihazıdır.
İşlem öncesi krem ile yapılan anesteziyi takiben 1 veya 2 seans konforlu bir uygulama ile yukarıda sayılan lezyonlardan kurtulabilirsiniz.
İşlem sonrasında herhangi bir ek uygulama veya bakıma ihtiyaç yoktur ve günlük yaşamınıza kaldığını yerden devam edebilirsiniz.

Uyarı: Benler başta olmak üzere, şüpheli lezyonlar için dermatoloji değerlendirmesi çok önemlidir. Benleriniz için mutlaka dermatoloji görüşü alınız.
spotless ile milia, ben, çil, leke, siğil tedavisi
BİLGİ ALMAK İÇİN
Bizi her zaman telefonla arayabilir, e-posta gönderebilir ve muayenehanemizi çalışma saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz
ADRES
Hoşnudiye Mah. 736 Sok. 2B/1 Ay Lounge - Tepebaşı/Eskişehir
0 532 419 60 26
posta@erkanergen.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta İçi Hergün, 17:30 - 20:30
Cumartesi, 13:00 - 19:00
Copyright 2018 Dr.Erkan Ergen
YASAL UYARI: Bu websitesi bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup, temel ve standart bilgileri içermektedir. Verilen bilgiler teşhis, tedavi veya reçete anlamına gelmemektedir. Sorularınız, şikayetleriniz, hastalığınız veya tedaviniz ile ilgili olarak kliniğimize veya hekiminize bizzat danışınız. Dr.Erkan Ergen
İçeriğe dön